I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Paweł Nawrocki mistrzem Wągrowca w szachach błyskawicznych!

W niedzielę, 16 czerwca 2013 roku po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Wągrowca w szachach błyskawicznych. Jak zwykle udział w imprezie organizowanej przez - animatora królewskiej gry na Pałukach - starostę wągrowieckiego Michała Piechockiego wzięli szachiści Chrobrego Gniezno. W zawodach rozegranych na dystansie 15 rund zwyciężył specjalizujący się w grze błyskawicznej Paweł Nawrocki, który wyprzedził Krzysztofa Szwona z Wągrowca - 12,5 punktów oraz kolejnego zawodnika Chrobrego Jana Kujawskiego. Bardzo dobrze spisali się też juniorzy Chrobrego, którzy nie uczestniczyli w rozgrywanych wówczas MWJ w Żerkowie: w klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfował Marek Nawrocki, zaś Dawid Romański był drugi.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia z Mistrzostw Wągrowca w szachach błyskawicznych - Wągrowiec, 16.06.2013 r.