I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Językowej Szkoły Podstawowej "Prymus"

W czwartek, 20 czerwca b.r. w Językowej Szkole Podstawowej "Prymus" rozegrano pierwszy turniej szachowy o mistrzostwo tej placówki. W zawodach przeprowadzonych w oddzielnych grupach dla klasy I i klasy IV udział wzięło łącznie 27 uczniów. Wśród pierwszoklasistów triumfował Marcel Grobelny, który wyprzedził Mikołaja Praczyka i Kacpra Siwę, zaś w grupie czwartoklasistów najlepszym okazał się Damian Sawko, wyprzedzając Szymona Maciejewskiego i Alexa Grzechowiaka. Zwycięzcy otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Zobacz także:

Wyniki I Turnieju Szachowego o Mistrzostwo JSP "Prymus" - Gniezno, 20.06.2013 r.

Zdjęcia z turnieju