I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

"Blitz" na basenie

W poniedziałek, 12 sierpnia b.r. rozegrano 11-rundowy turniej "blitza" (3'+2") zorganizowany jako impreza towarzysząca II Turniejowi o Puchar Dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Szachy na basenie". Wzięło w nim udział 29 zawodników, z których zdecydowana większość uczestniczy w turnieju głównym. Pewne zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Łukasz Bardeli z Chrobrego Gniezno, który wyprzedził swego kolegę klubowego Szymona Banacha - 8,5 punktów oraz Jacka Borysa z PSSz Pszczyna - 8 punktów.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju błyskawicznego "Szachy na basenie", 12.08.2013 r.

Zdjęcia z turnieju błyskawicznego "Szachy na basenie"