I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Sukces rodziny Nawrockich w Koszalinie

Duży sukces odnieśli Karoli i Marek Nawroccy, którzy wraz z ojcem Pawłem uczestniczyli w rozegranym 18 sierpnia b.r. w Koszalinie XI Międzynarodowym Turnieju Szachów Rodzinnych. W stawce 12 rodzin nasi zawodnicy uplasowali się na 2 miejscu, walcząc do ostatniej rundy o zwycięstwo w całym turnieju. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłorocznej rywalizacji rodzin!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XI Międzynarodowego Turnieju Szachów Rodzinnych, Koszalin 18.08.2013 r.