I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Wyniki turnieju w Wolsztynie

W niedzielę, 13 października b.r. czterech juniorów Chrobrego Gniezno wybrało się do Wolsztyna, by wziąć udział w "Wolsztyńskich Spotkaniach Szachowych pod patronatem Starosty Ryszarda Kurpa". rozegranym w ich ramach 9 - rundowym turnieju szachów szybkich P 15', który na starcie zgromadził 64 zawodników, bardzo dobrze spisał się Jan Kukorowski. Młody zawodnik Chrobrego zdobył 4,5 punktów i w klasyfikacji generalnej uplasował się na wysokiej 32 pozycji, wyprzedzając wielu bardziej doświadczonych szachistów. Uzyskany rezultat pozwolił Jasiowi zająć drugie miejsce w grupie do lat 12. Pozostali zawodnicy Chrobrego zakończyli rywalizację na następujących miejscach: 36 Szymon Banach, 39 Kamil Żurawski - obaj po 4 punkty, 49 Wojciech Kukorowski - 3,5 punktów.

Wyniki

Zdjęcia z Turnieju podesłane przez Jacka Kukorowskiego