Duży sukces rodziny Nawrockich w Kaliszu!

Duży sukces odnieśli Paweł i Karol Nawroccy, którzy zwyciężyli w rozegranym w niedzielę, 27 października b.r. w Kaliszu III Ogólnopolskim Turnieju Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM. Impreza na starcie zgromadziła 84 ekipy, z których każda składała się z dwóch spokrewnionych w najbliższym stopniu osób. Warunkiem uczestnictwa było nie przekroczenie przez drużynę średniego rankingu 1800 punktów. Wśród startujących drużyn było 11 zespołów, w których przynajmniej jeden szachista jest zawodnikiem Chrobrego. Rozegrano 8 rund systemem szwajcarskim, tempem po 15 minut dla zawodnika. Paweł i Karol zgromadzili 14 punktów meczowych i wyprzedzili wiele drużyn o uznanych szachowych nazwiskach. W pierwszej "dziesiątce" uplasowali się także reprezentujący Słupcę Jacek Miętkiewicz i Iwo Czajka oraz Węgorzewo - Jasiu i Wojtek Kukorowscy. Wyniki poszczególnych drużyn przedstawiają się następująco:

 

 

1

Nawrocki Paweł, Nawrocki Karol

Gniezno

1800

14.0

2

Włodarczyk Oskar, Włodarczyk Marcin

Kalisz

1650

12.0

3

Pędzich Dominik, Pędzich Józef

Stęszew

1700

12.0

4

Majas Piotr, Majas Michał

Iwanowice

1700

12.0

5

Stróżyk Tomasz, Appelt Paweł

Poznań

1600

12.0

6

Ciesiński Andrzej, Ciesińska Weronika

Wałcz

1800

11.0

7

Magnucka Arleta, Magnucki Robert

Ostrów Wielkopolski

1500

11.0

8

Miętkiewicz Jacek, Czajka Iwo

Słupca

1800

11.0

9

Kukorowski Jan, Kukorowski Wojciech

Węgorzewo

1700

11.0

10

Kwiatkowski Wiktor, Kwiatkowski Zbigniew

Kościelec

1800

11.0

11

Rosik Jakub, Rosik Tomasz

Ostrów Wielkopolski

1800

10.0

12

Witwicki Paweł, Witwicka Julia

Jarocin

1750

10.0

13

Nawrocki Marek, Nawrocka Edyta

Gniezno

1600

10.0

14

Szafrański Piotr, Szafrański Maciej

Kościelec

1500

10.0

15

Żurawski Kamil, Żurawski Mateusz

Gniezno

1700

10.0

16

Dixa Stanisław, Dixa Joanna

Dobra Nadzieja

1700

10.0

17

Wejsig Michał, Wejsig Jan

Częstochowa

1800

10.0

18

Karleszko Piotr, Karleszko Karolina

Opole

1800

10.0

19

Guzik Natalia, Guzik Zbigniew

Wieluń

1400

9.0

20

Męczyński Waldemar, Męczyński Sławomir

Poznań

1700

9.0

21

Wroczyński Kasper, Wroczyński Tymoteusz

Kalisz

1500

9.0

22

Olenderek Jan, Olenderek Malwina

Malanów

1700

9.0

23

Pieczewski Szymon, Pieczewska Gabriela

Czekanów

1700

9.0

24

Orczykowski Tomasz, Orczykowski Jarosław

Gniezno

1700

9.0

25

Bażant Tomasz, Zachara Jakub

Kalisz

1700

9.0

26

Pabiszczak Nikodem, Pabiszczak Stanisław

Ostrów Wlkp.

1600

9.0

27

Śnieżek Kacper, Śnieżek Leszek

Jarocin

1400

9.0

28

Michalski Filip, Michalski Bartosz

Ostrów Wielkopolski

1600

9.0

29

Rozumek Krzysztof, Rozumek Paulina

Stęszew

1675

9.0

30

Zywert Kacper, Zywert Paweł

Kąpiel

1400

9.0

31

Stark Łukasz, Stark Dariusz

Opole

1400

9.0

32

Tarasek Bogdan, Tarasek Mateusz

Bytom

1400

9.0

33

Dixa Oskar, Dixa Wiktor

Tomice

1700

9.0

34

Skurniak Szymon, Skurniak Maciej

Kalisz

1400

9.0

35

Doberschutz Wojciech, Doberschutz Dorota

Gniezno

1525

8.0

36

Grala Nelly, Grala Dorian

Pleszew

1525

8.0

37

Niezgódka Adam, Aleksandrzak Eugeniusz

Ostrów Wielkopolski

1400

8.0

38

Goliński Kacper, Goliński Rafał

Pleszew

1200

8.0

39

Wawrzyniak Weronika, Wawrzyniak Karol

Kalisz

1400

8.0

40

Stróżyk Aleksandra, Appelt Romana

Poznań

1600

8.0

41

Matłoka Miłosz, Matłoka Filip

Pleszew

1500

8.0

42

Klaska Zenon, Klaska Szymon

Kalisz

1300

8.0

43

Kubczak Tomasz, Kubczak, Natalia

Kalisz

1200

8.0

44

Nawrocki Dawid, Nawrocki Szymon

Gniezno

1400

8.0

45

Tarczyńska Aleksandra, Tarczyński Wojciech

Kalisz

1300

8.0

46

Żychlewicz Tadeusz, Żychlewicz Tomasz

Pleszew

1200

8.0

47

Wegner Jacek, Wegner Michał

Kalisz

1500

8.0

48

Romański Dawid, Romański Marek

Dobiejewo

1700

8.0

49

Doberschutz Przemysław, Goździewicz Marcin

Gniezno

1000

8.0

50

Milewski Antoni, Kliber Filip

Kalisz

1600

7.0

51

Bobecki Tadeusz, Pawlak Zofia

Tarnowskie Góry

1500

7.0

52

Jarczewski Krzysztof, Banaszyński Jan

Kalisz

1200

7.0

53

Grynia Leszek, Grynia Mikołaj,

Środa Wielkopolska

1300

7.0

54

Dembny Mateusz, Dembny Wiktor

Kalisz

1500

7.0

55

Drobniewski Mikołaj, Drobniewski Tomasz

Kalisz

1000

7.0

56

Kowalewska Lidia, Kowalewska Patrycja

Ostrów Wielkopolski

1050

7.0

57

Szymczak Sławomir, Szymczak Krzysztof

Ostrów Wielkopolski

1100

7.0

58

Sienkiewicz Damian, Sienkiewicz Julia

Ostrów Wielkopolski

1425

7.0

59

Kubasik Aleksandra, Grala Dominik

Kalisz

1300

7.0

60

Grzegorski Michał, Grzegorski Jakub

Kalisz

1300

7.0

61

Zamiar Ewa, Zamiar Julia

Gniezno

1450

7.0

62

Łąkowski Krzysztof, Łąkowski Filip

Kostrzyn

1000

7.0

63

Piotrowski Maciej, Piotrowski Roman

Kalisz

1700

7.0

64

Piszczorowicz Arkadiusz, Piszczorowicz Wiktor

Kalisz

1000

7.0

65

Barwiński Janusz, Barwińska Ewa

Kalisz

1000

7.0

66

Sokołowska Anna, Sokołowska Małgorzata

Kalisz

1400

7.0

67

Słonina Robert, Słonina Adam

Wieluń

1200

7.0

68

Smoliński Piotr, Smolińska Jagna

Kostrzyn

1425

6.0

69

Jędraszek Grzegorz, Jędraszek Paweł

Kalisz

1000

6.0

70

Pokrzywa Marcin, Pokrzywa Mateusz

Kalisz

1100

6.0

71

Jaszkiewicz Grzegorz, Jaszkiewicz Klaudiusz

Kalisz

1200

6.0

72

Węcławiak Daria, Węcławiak Nicole

Środa Wielkopolska

1400

6.0

73

Jędrzejewski Zbigniew, Jedrzejewska Zuzanna

Kalisz

1125

6.0

74

Bartosik Aleksandra, Bartosik Jacek

Kalisz

1200

6.0

75

Jędrzejewska Halina, Bałwas Krzysztof

Kalisz

1000

6.0

76

Szmaja Krzysztof, Szmaja Katarzyna

Kalisz

1100

6.0

77

Sukiennik Bartosz, Sukiennik Anna

Kalisz

1200

5.0

78

Solarek Sylwia, Solarek Zuzanna

Kalisz

1000

5.0

79

Goździewicz Bernard, Goździewicz Wiktor

Kalisz

1000

4.0

80

Nowak Adrianna, Hofman Amelia

Kalisz

1000

4.0

81

Węcławiak Dariusz, Węcławiak Vanessa

Środa Wielkopolska

1000

4.0

82

Tarasek Kamil, Tarasek Wiktoria

Bytom

1000

4.0

83

Krzeszewski Mieszko, Krzeszewski Miłosz

Kalisz

1000

3.0

84

Kopeć Radosław, Kopeć Szymon

Kalisz

1000

2.0

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki na stronie chessarbiter - III Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM, Kalisz 27.10.2013 r.

Relacja ze strony Szachmistrz Kalisz