I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Dzisiaj w Łazach rozpoczyna się Turniej Ostatniej Szansy

Dzisiaj w nadmorskich Łazach rozpoczyna się Turniej Ostatniej Szansy. Jak co roku przeznaczony jest on dla zawodników, którym nie udało się uzyskać awansu do przyszłorocznych mistrzostw Polski juniorów z mistrzostw międzywojewódzkich. W tegorocznym TOS, który potrwa do 16 listopada bierze udział trzech juniorów Chrobrego:

- Jacek Miętkiewicz - grupa C 11

- Jan Kukorowski - grupa C 11

- Piotr Kamiński - grupa C 15

Z grupy C 11 awans do MPJ 2014 uzyskuje dwóch najlepszych zawodników, zaś z grupy C 15 - trzech najlepszych. Życzymy naszym młodym szachistom powodzenia i zapraszamy do śledzenia ich rezultatów na stronach chessarbiter.

Zobacz także:

Serwis turniejowy