I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Sukces Krzysztofa Matysiaka w Gdańsku

Duży sukces odniósł nasz junior Krzysztof Matysiak w rozgrywanym Gdańsku w dniach 9-10 listopada b.r. Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o "Gdańską Koronę". W grupie turniejowej z rankingiem do 1400 punktów, rozgrywanej tempem P 60', w której udział wzięło 26 zawodniczek i zawodników, Krzysztof - zdobywając 6,5 punktów z 7 partii - uplasował się na wysokim drugim miejscu, zaś w klasyfikacji juniorów był najlepszy. Jednocześnie wypełnił on normę na III kategorię szachową. Krzysztofowi gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych imprezach!

 

Zobacz także:

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o "Gdańską Koronę", Gdańsk, 9-10.11.2013 r.