I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Wojtek Doberschütz mistrzem gimnazjum nr 1

W piątek, 29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury, jak co roku, odbyły się oficjalne mistrzostwa gimnazjum nr 1 w szachach. W 6-rundowych zawodach rozegranych systemem szwajcarskim udział wzięło 14 uczniów, a wśród nich trzech juniorów Chrobrego. Turniej nie przyniósł niespodzianek i zakończył się sukcesem naszych reprezentantów. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Wojtek Doberschütz, który wyprzedził Igora Ryczkowskiego - 5 punktów i Pawła Tomczykowskiego - 4 punkty.

 

Zobacz także:

Wyniki mistrzostw gimnazjum nr 1, Gniezno, 29.11.2013 r.

Zdjęcia z mistrzostw gimnazjum nr 1