Kalendarz

 

Kalendarz imprez szachowych organizowanych przez nasz klub lub z udziałem zawodników Chrobrego

Kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany

LISTOPAD 2016

04.11.                GP MOK P 8’+3”, Gniezno artykuł

06-12.11.           PMPJ, Szczyrk artykuł

18.11.                GP MOK P 5’, Gniezno artykuł

20.11.                 III WLS  runda 1, Jarocin artykuł

20.11.                 IV WLS runda 1, Chrobry III-Chrobry IV, Gniezno artykuł

25.11.                GP MOK P 3’+2”, Gniezno artykuł

GRUDZIEŃ 2016

02.12.                  GP MOK P 8’+3”, Gniezno artykuł

04.12.                  Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów i Juniorów w szachach szybkich, Poznań artykuł artykuł

09.12.                  GP MOK P 5’, Gniezno artykuł

11.12.                  III WLS rundy 2 i 3, Gniezno artykuł

11.12.                  IV WLS rundy 2 i 3, Gniezno artykuł

12.12.                  Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej Szachowy, kl. I-II, Gniezno artykuł

15.12.                  Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej Szachowy, kl. III-VI, Gniezno artykuł

16.12.                  GP MOK P 3’+2”, Gniezno artykuł

27-30.12.             Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska", Gniezno atykuł

STYCZEŃ 2017

08.01.                  Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, Zgierz artykuł

13.01.                  GP MOK, P'5 zaległy turniej, Gniezno artykuł

15.01.                  III WLS rundy 4 i 5, Konin artykuł

20.01.                  GP MOK, P 8'+3", Gniezno artykuł

22.01.                  IV WLS rundy 4 i 5, Turek artykuł

27.01.                  GP MOK, P 3'+2", Gniezno artykuł

LUTY 2017

19.02.                  III WLS rundy 6 i 7, Jarocin artykuł

19.02.                  IV WLS rundy 6 i 7, Gniezno artykuł

24.02.                  GP MOK, P 8'+3", Gniezno artykuł artykuł

MARZEC 2017

03.03.                GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno artykuł

05.03.                III WLS rundy 8 i 9, Kórnik artykuł

05.03.                IV WLS rundy 8 i 9, Gorzyce artykuł

12.03.                 IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci „ Żołnierzy Wyklętych”, Gniezno artykuł

12-19.03.           MPJ do lat 16 i 18, Ustroń artykuł

17.03.                GP MOK, P 3'+2", Gniezno artykuł

24.03.                GP MOK, P 3'+2", Gniezno artykuł

24.03.                GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno artykuł

25-26.03.           III WLJ, I zjazd, Licheń Stary artykuł

31.03.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno artykuł

KWIECIEŃ 2017

01.04.                 Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów-strefa wschodnia, Stare Miasto koło Konina artykuł

01-08.04.           OOM (MPJ 12-14), Drzonków artykuł

07.04.                GP MOK, P 3'+2", Gniezno artykuł

09.04.                 III WLS rundy 10 i 11, Gniezno artykuł

09.04.                 IV WLS rundy 10 i 11, Gniezno artykuł

21.04.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno artykuł

22.04.                Wojewódzki Finał o "Złotą Wieżę", Łekno k.Wągrowca artykuł

22-23.04.           III WLJ; II zjazd, Licheń Stary artykuł

28.04.                 GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno artykuł

MAJ 2017

05.05                  Klubowy Turniej Szachów Błyskawicznych P 3'+2", Gniezno artykuł

06.05                  Szachowy Turniej Par P'10, Gniezno artykuł

07.05.                 47 Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna artykuł

12.05.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

19.05.                  GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno

26.05.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno

28.05-02.06        Ogólnopolski Turniej o "Złotą Wieżę", Chotowa

CZERWIEC 2017

09.06.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

18-22.06.            Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów, Skorzęcin

23.06.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno

LIPIEC 2017

22.07-30.07.       Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, I liga, Szczyrk

SIERPIEŃ 2017

06.08-09.08.       Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach szybkich i błyskawicznych, Wrocław

WRZESIEŃ 2017

02.09-10.09.       Drużynowe Mistrzostwa Polski, I liga

15.09.                 GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno

22.09.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

29.09.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno

PAŹDZIERNIK 2017

13.10.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

20.10.                 GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno

27.10.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno

LISTOPAD 2017

11.11-17.11.       Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów

17.11.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

17.11.                 GP Elpos-Prymus-MOK, P'10, Gniezno

24.11.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno

GRUDZIEŃ 2017

08.12.                 GP MOK, P 3'+2", Gniezno

15.12.                 GP MOK, P 8'+3", Gniezno