Wyniki naszych juniorów w Sypniewie

W dniach 6-14.09 b.r. w Sypniewie rozegrane zostały dwa turnieje szachów klasycznych, w których rywalizowali najlepsi juniorzy młodsi i młodzicy z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Na starcie nie zabrakło reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

Pierwszym z turniejów były trzydniowe (6-8.09) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, czyli zawodników z roczników 2014-2016. W grupie chłopców, w stawce 23 uczestników Adam Górecki zakończył rywalizacje na miejscu 8, zaś Franciszek Błochowiak na miejscu 9.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Natomiast w dniach 9-14.09 odbyły się Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików. Rywalizacja o udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski odbywała się w grupach wiekowych do lat 9, 11 i 13 dziewcząt i chłopców. Nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach: