Administracja klubowego FB

Miło nam zakomunikować, że z początkiem września b.r. administratorem klubowego fejsbuka została p. Daria Boerstler-Maciejewska. Zgodnie z przyjętą strategią jego funkcjonowania, na profilu – obok istotnych informacji pochodzących z naszej strony internetowej – zamieszczane będą relacje z różnych imprez szachowych z udziałem zawodników Chrobrego, głównie tych, które rozgrywane są poza Gnieznem. W związku z tym prosimy o przekazywanie p. Darii wszelkich informacji o szachowej aktywności naszych reprezentantów: wyników turniejów, relacji, zdjęć i wszelkie ciekawostki.

Kontakt: da_ria1987@interia.pl

Jednocześnie przypominamy, że administratorem profilu fejsbukowego Szkółki Szachowej MOK pozostaje p. Marlena Oszutowska. Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkółki prosimy kierować po adres marlenao1@op.pl