Za nami przedostatni turniej z cyklu GP Elpos-Prymus-MOK

W piątek, 20 października b.r. odbył się w Miejskim Ośrodkiem Kultury kolejny turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

 Tym razem w imprezie udział wzięło 25 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł z dorobkiem 4,5 punktów Szymon Konieczka, który wyprzedził Macieja Stanczewskiego – również 4,5 punktów i Marię Kamińską – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował Mikołaj Gubała – 5 punktów, który wyprzedził Karola Stanisławskiego i Michała Maćkowiaka – obaj po 4,5 punktów. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył Kamil Kula – 3,5 punktów przed Karolem Szeszyckim – 3 punkty i Adamem Wiśniewskim – 2,5 punktów. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, zaś zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji medale i nagrody. Turniej sędziował Mirosław Sobczak.

Następna impreza z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK odbędzie się w piątek, 17 listopada. Pierwsza runda o 17.00. Zapisy do 16.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki GP Elpos-Prymus-MOK, Gniezno, 2017.10.20

Klasyfikacja generalna

Zdjęcia autorstwa Wiesława Banacha