Bardzo dobry występ naszych juniorów w Warszawie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się juniorzy Chrobrego w rozegranym w piątek, 8 czerwca b.r. na warszawskim Torwarze V Turnieju Finałowym ogólnopolskiego projektu „Edykacja przez szachy w szkole”. Zawody, które corocznie cieszą się wielką popularnością rozegrano na dystansie 6 rund tempem P 15′.

W grupie dziewcząt z klas III z udziałem 107 zawodniczek Lena Frąckowiak była III, zaś Ania Oszutowska 11. Wśród dziewczynek klas II (41 uczestniczek) Ola Łukasik zakończyła rywalizację na miejscu 8. 

Z powodu bardzo dużej frekwencji grupy chłopców podzielono i tm samym rozegrano po dwa osobne turnieje w każdej z grup wiekowych (klas). Wśród trzecioklasistów (nazwiska A-M) z udziałem 146 zawodników Mikołaj Gubała był 20, a Antoni Foltynowicz 90. W grupie chłopców klas III (nazwiska N-Ż) z stawce 129 zawodników Karol Szeszycki zakończł turniej na miejscu 28, zaś Adam Wiśniewski na 44.

Zobacz także:

Turniej dziewczynek kl. II

Turniej dziewczynek kl. III

Turniej chłopców kl. III (A-M)

Turniej chłopców kl. III (N-Ż)

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka