Bracia Orczykowscy na Mistrzostwach Służby Więziennej w szachach

W dniach 27-29 stycznia w Kaliszu odbyły się III Mistrzostwa Służby Więziennej w szachach, na starcie których stanęło 19 zawodników. Po rozegraniu 7 rund tempem 25’+5” Tomasz Orczykowski zgromadził 3,5 punktów i uplasował się na miejscu 10. Jarosław Orczykowski zdobył 3 punkty, co pozwoliło mu zająć 12 lokatę.

W rozegranych 28 stycznia mistrzostwach w szachach błyskawicznych wzięło udział 14 zawodników. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym tempem 3’+2”. Tomasz Orczykowski zdobył 5,5 punktów i zajął miejsce 8, a Jarosław Orczykowski z 3 punktami uplasował się na miejscu 12.

Zobacz także:

Wyniki III Mistrzostw Służby Więziennej – szachy szybkie

Wyniki III Mistrzostw Służby Więziennej- blitz

Zdjęcia z III Mistrzostw Służby Więziennej