Chrobry „Drużyną 2014 Roku” w Gnieźnie!

W piątek, 12 grudnia b.r. w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie odbyła się jubileuszowa X Gala Gnieźnieńskiego Sportu.

W jej trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia w kilku kategoriach. Miło nam poinformować, że w kategorii „Drużyna 2014 Roku” kapituła złożona z gnieźnieńskich dziennikarzy sportowych postanowiła przyznać „Orła Gnieźnieńskiego Sportu” drużynie seniorów Chrobrego Gniezno! To bezprecedensowe wyróżnienie jest wyrazem docenienia tegorocznego sukcesu naszego zespołu, którym był historyczny awans do rozgrywek ekstraligi szachowej. Warto wspomnieć jeszcze o dwóch szachowych nominacjach: w kategorii „Sportowiec 2014 Roku” nominowanym był lider naszej ekstraligowej drużyny Krzysztof Chojnacki, zaś w kategorii „Trener 2014 Roku” – szkoleniowiec juniorów Chrobrego Wiesław Banach.

 

 

Zobacz także:

Relacja TV Gniezno

Relacja portalu gniezno24.com

Relacja portalu sportgniezno.pl