Chrobry II Gniezno na podium w rozgrywkach Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

W dniach 11 i 12 czerwca odbył się w Kole ostatni zjazd tegorocznych rozgrywek Wielkopolskiej III Ligi Seniorów. Występująca w nich drużyna Chrobrego II Gniezno zremisowała z ekipą OTSz II Ostrów Wielkopolski 3-3, wygrała z Lipnem II Stęszew 3,5-2,5 i uległa drużynie Piasta Śrem 2-4. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 1,5, Ryszard Kujawski – 0, Andrei Maksimenko Jr – 1, Mirosław Sobczak 3, Karol Stanisławski 2, Ewa Zamiar-Zagrodzka 1.  

Tym samym Chrobry II zakończył rywalizację na 3 miejscu z dorobkiem 17 punktów meczowych. Dorobek punktowy zawodników Chrobrego, którzy rywalizowali w rozgrywkach przedstawia się następująco: Szymon Banach 4,5 z 10 partii, Ryszard Kujawski 0 z 3, Andrei Maksimenko Jr 5,5 z 10, Rafał Nowak 5,5 z 7, Dariusz Łunkiewicz 2 z 3, Mirosław Sobczak 8 z 10, Karol Stanisławski 2 z 3, Zygmunt Kujawski 3 z 4, Ewa Zamiar-Zagrodzka 4,5 z 10.

Strona WIIILS