Chrobry po raz kolejny mistrzem Wielkopolski LZS!

W rozegranym w sobotę, 12 czerwca b.r. w historycznym Łeknie k. Wągrowca Wielkopolskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju o „Złotą Wieżę”, który stanowi Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w szachach zespół Chrobrego Gniezno po raz kolejny okazał się najlepszy! 

Nasza ekipa, reprezentująca powiat gnieźnieński, w stawce 4 czteroosobowych drużyn (dwóch seniorów, junior do lat 18 oraz kobieta) okazała się najlepsza i zdobyła tytuł Mistrza Wielkopolski LZS w szachach.

Punkty dla Chrobrego zdobyli: Jan Kukorowski – 1, Zygmunt Kujawski – 3,5, Mateusz Żurawski – 6, Ewa Zamiar – 4 (wszyscy z 6 partii rozegranych tempem P 15’). 

Należy mieć nadzieję, że Chrobry będzie kontynuował zwycięską passę podczas finału ogólnopolskiego.

Zobacz także:

Wyniki – serwis Chessarbiter