Chrobrzacy rywalizowali w Warszawie i Szczecinie

W mijającej przerwie świąteczno-noworocznej odbyło się kilka turniejów. Wśród ich uczestników nie zabrakło zawodników Chrobrego.

W rozegranych w Warszawie w dniach 25-30 grudnia b.r. Mistrzostwach Świata w Szachach Szybkich i Błyskawicznych wystąpił Rafał Lubczyński. W turnieju szachów szybkich w stawce 174 zawodników skończył rywalizację na miejscu 166, zaś w turnieju blitza wśród 179 uczestników był 169.

Wyniki turnieju szachów szybkich

Wyniki turnieju szachów błyskawicznych

Natomiast w dniach 29-30 grudnia b.r w Szczecinie odbyły się rozegrane w formule szachów klasycznych (7 rund P 60’) Otwarte Mistrzostwa Szczecina „Ku Pamięci Polskich Żydów Okresu Międzywojennego”. W stawce 42 zawodników Jan Szeszycki uplasował się na miejscu 19, a w klasyfikacji do lat 10 był najlepszy.

Wyniki turnieju

Foto nadesłane przez Magdalenę Szeszycką