Chrobrzacy triumfują w Marzeninie!

W weekend, 10 i 11 grudnia b.r. w Marzeninie odbył się po raz kolejny Festiwal Szachowy im. ks. bpa J. Dąbrowskiego. Z zawodach tradycyjnie udział wzięli zawodnicy Chrobrego oraz uczestnicy Szkółki Szachowej MOK oraz uczniowie gnieźnieńskich i podgnieźnieńskich szkół.

W grupie A, do lat 9 (7 rund tempem P 60′), w stawce 24 uczestników pewne zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Franciszek Błochowiak. W grupie B, do lat 14 (7 rund tempem P 60′), w stawce 31 uczestników triumfował z kompletem zwycięstw Tomasz Nawrocki. Natomiast w grupie C do lat 16 (9 rund tempem P 60′) w gronie 9 zawodników Natalia Berlik zakończyła rywalizację na miejscu 2 z dorobkiem 7 punktów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami wszystkich grup turniejowych.

Wyniki grupy A

Wyniki grupy B

Wyniki grupy C