Chrobrzacy wystąpili w łódzkiej edycji Pucharu Polski

W dniach 9-10 lipca b.r. odbył się w Łodzi trzeci z zaplanowanych czterech turniejów w ramach tegorocznego cyklu PGNiG TERMIKA PUCHAR POLSKI 2022. W silnej stawce ponad 300 zawodników z całego kraju wystąpiło 3 reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W sobotnim turnieju klasyfikacyjnym (9 rund tempem 10’+5″) uplasowali się oni na następujących pozycjach:

25 – Rafał Lubczyński

108 – Andrzej Józefczak

156 – Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju

Natomiast w niedzielę, 10.07 dla osób, które nie zakwalifikowały się do finału turnieju głównego zorganizowano 13-rundowy turniej szachów błyskawicznych tempem 3’+2″. W stawce 304 uczestników nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

25 – Rafał Lubczyński

89 – Andrzej Józefczak

143 – Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju blitza

Fotogaleria z uroczystości otwarcia imprezy

Fotogaleria z uroczystości zamknięcia imprezy