Chrobrzacy wystąpili w ostatnim turnieju PGNiG TERMIKA PUCHAR POLSKI 2022

W dniach 8-9 października b.r. odbył się w Bydgoszczy czwarty i zarazem ostatni turniej w ramach tegorocznego cyklu PGNiG TERMIKA PUCHAR POLSKI 2022. W silnej stawce blisko 300 zawodników z całego kraju wystąpiło 4 reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W sobotnim turnieju klasyfikacyjnym (9 rund tempem 10’+5″) uplasowali się oni na następujących pozycjach:

137 – Andrzej Józefczak

188 – Mirosław Sobczak

189 – Karol Stanisławski

244 – Michał Górecki

Wyniki turnieju

Natomiast w niedzielę, 9 października dla osób, które nie zakwalifikowały się do finału turnieju głównego zorganizowano 13-rundowy turniej szachów błyskawicznych tempem 3’+2″. W stawce 244 uczestników nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

91 – Mirosław Sobczak

128 – Andrzej Józefczak

Wyniki turnieju blitza