Decydujące rozstrzygnięcia w cyklu GP Dyrektora MOK w szachach szybkich

Dobiegają końca tegoroczne rozgrywki GP Dyrektora MOK.

W piątek, 5 grudnia b.r odbył się pierwszy grudniowy turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem P 10′, w których udział wzięło 16 zawodników zwycięstwo z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Łukasz Bardeli. Wyprzedził on Szymona Banacha, który zgromadził 5,5 punktów oraz Wiesława Banacha – 4,5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 10 był Wojciech Kukorowski – 4 punkty. Wśród juniorów do lat 14 triumfował Jan Kukorowski – 4,5 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następny turniej z cyklu GP (P 7’+3″) już w najbliższy piątek, 12 grudnia b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XVIII turnieju szachów szybkich P 10′ – Gniezno, 05.12.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 19 turniejach