Dobiegły końca rozgrywki ligowe z udziałem gnieźnieńskich drużyn

Dobiegły końca rozgrywki w ramach Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów oraz Międzyregionalnej Ligi Szachowej CENTRUM, w których uczestniczą gnieźnieńskie drużyny.  Występujący w III lidze zespół Chrobrego II zmierzył się w Koninie z ekipami Kiełbaski Kościelec oraz Hatmana ubezpieczenia7 dni Konin, ulegając kolejno 2,5-3,5 i 2-4. Punkty dla Chrobrego II zdobyli: Krzysztof Raczyński – 1,5, Marcel Butyrowski – 1, Mirosław Sobczak – 1, Emil Wiśniewski – 0, Jan Kukorowski – 0, Ewa Zamiar – 1. Ostatecznie Chrobry II zakończył rywalizację na miejscu trzecim.

Występujące w IV lidze zespoły Chrobrego III i Chrobrego IV rywalizowały w meczach ostatniej rundy odpowiednio z zespołami JKSz-W Jarocin i KTS II Kalisz. Chrobry III odniósł zwycięstwo w stosunku 3,5-1,5, zaś Chrobry IV 4,5-0,5. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Jan Wojdak – 0,5, Kamil Żurawski – 0,5, Mateusz Żurawski – 0,5, Maksymilian Łepski – 1, Ewa Zamiar – 1. Natomiast dla Chrobrego IV punktowali: Jan Kukorowski – 1, Jarosław Tomczykowski – 1, Zygmunt Kujawski – 1, Witold Lewandowski – 0,5, Agata Wesołowska – 1. Chrobry III zakończył rozgrywki na miejscu pierwszym, a Chrobry IV na drugim.

Natomiast rywalizująca w Szachowej Lidze Międzyregionalnej CENTRUM ekipa Prymusa Gniezno uległa w Ślesinie miejscowemu Gambitowi A w stosunku 1-3. Gnieźnianie punktowali następująco: Karol Stanisławski – 0, Oskar Radwański – 1, Tymoteusz Bakaj – 0, Filip Witkowski – 0. Prymus uplasował się w ligowej tabeli na miejscu ósmym.

Zobacz także: 

Wielkopolska III Liga Seniorów

Wielkopolska IV Liga Seniorów

Międzyregionalna Liga Szachowa CENTRUM