Dobra frekwencja na kolejnym „piątkowym blitzu”

W piątek, 22 kwietnia b.r. odbył się ósmy w tegorocznym cyklu Grand Prix Dyrektora MOK turniej szachów błyskawicznych. 

 Zawody, które na starcie zgromadziły 19 uczestników, rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund, tempem po 3’+2” na zawodnika. Zwycięstwo z dorobkiem 11,5 punktów odniósł Mirosław Sobczak, który wyprzedził Karola Nawrockiego – 11 punktów i Szymona Banacha – 10 punktów. Zawody sędziował Szymon Banach. Następny „piątkowy” turniej (P 8’+3″) odbędzie się w piątek, 29 kwietnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VIII Turnieju Szachów Błyskawicznych (3’+2”) GP Dyrektora MOK – Gniezno, 22.04.2016 roku  

Klasyfikacja generalna po 8 turniejach

Zdjęcia przesłane przez Krzysztofa Szeląga