Dobra frekwencja na kolejnym piątkowym turnieju GP MOK

W piątek, 31 marca odbył się kolejny turniej szachów szybkich P 8’+3” z cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Wzięło w nim udział 22 miłośników szachów, a wśród nich dawno nieoglądani członkowie Chrobrego, uczestnicy Szkółki Szachowej MOK i zawodnicy z innych klubów. W rozgrywkach rozegranych na dystansie 7 rund zwyciężył z kompletem punktów Paweł Nawrocki. Miejsce drugie i trzecie zajęli odpowiednio Kamil Żurawski i Karol Nawrocki, którzy zgromadzili po 5 punktów.

Nagrodę niespodziankę, w postaci słoika Nutelli, za najlepszy wynik w kategorii wiekowej do lat 10 otrzymał Adam Wiśniewski.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Następny turniej piątkowy (P 3’+2”) w ramach GP MOK odbędzie się 7 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz także:

Wyniki 3 turnieju szachów szybkich

Klasyfikacja indywidualna po 3 turnieju

Klasyfikacja drużynowa po 3 turnieju

Zdjęcia z turnieju autorstwa Krzysztofa Szeląga