Dobra frekwencja podczas piątkowego blitza

W piatek, 23 października b.r. odbył się kolejny turniej szachów błyskawicznych (P 3’+2”) z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK.

Wzięło w nim udział 20 miłośników szachów, a wsród nich zawodnicy dawno nie oglądani podczas piątkowych rywalizacji. W zawodach rozegranych systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund zwycięzył z dorobkiem 13 punktów Szymon Banach, który wyprzedził Łukasza Bardeli – 10,5 punktów oraz Wiesława Banacha – 9,5 punktów. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach. Następny turniej (P 8’+3″) z cyklu GP Dyrektora MOK odbędzie się w piątek, 6 listopada. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!   

Zobacz także:

Wyniki VIII turnieju szachów błyskawicznych (P 3’+2″) GP Dyrektora MOK – Gniezno, 23.10.2015 roku

Klasyfikacja generalna po VIII turniejach