Dobry występ juniorów Chrobrego w Ślesinie

Dobrze spisała się siedmioosobowa reprezentacja juniorów gnieźnieńskiego Chrobrego, która wzięła udział w rozegranym w Ślesinie tradycyjnym, 9-rundowym turnieju szachów szybkich P 15′. W grupie do lat 18 spore umiejętności potwierdzili bracia Nawroccy: zwyciężył Marek z dorobkiem 7,5 punktów, zaś Karol ukończył turniej na pozycji drugiej, gromadząc 7 punktów. W pierwszej „10” znalazła się także Zuzanna Szeląg, która po zdobyciu 5 punktów uplasowała się na pozycji 9. Pozostali gnieźnianie w tej grupie zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: 18 Jakub Pogodziński – 4,5 punktów, 19 Kamil Żurawski – 4 punkty, 28 Mikołaj Poremski – 3,5 punktów. Również ośmioletni Mateusz Żurawski, który był naszym jedynym reprezentantem w grupie do lat 10 pokazał się z jak najlepszej strony, zdobywając 6 punktów i plasując się na wysokim, 4 miejscu.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju w Ślesinie

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga