Dorota Doberschütz wicemistrzynią Wielkopolski przedszkolaków

Bardzo dobre wieści nadeszły z Pleszewa, gdzie w sobotę i niedzielę, 7 i 8 maja troje najmłodszych zawodników Chrobrego wzięło udział w Mistrzostwach Wielkopolski Przedszkolaków.  Duży sukces odniosła utalentowana Dorota Doberschütz, która w gronie 19 zawodniczek wywalczyła srebrny medal, wygrywając 8 z 9 partii. Nie zawiedli także chłopcy: w stawce 55 uczestników Gracjan Korytowski był 9 (6 punktów), zaś Norbert Walczak – 13 z dorobkiem 5,5 punktów (obaj z 9 partii). Fotorelacja z mistrzostw przedszkolaków oraz szczegółowe wyniki na stronie organizatora imprezy: www.szachmistrz.eu

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki MWP Pleszew maj 2011r. – dziewczynki

Szczegółowe wyniki MWP Pleszew maj 2011r. – chłopcy

MWP Pleszew maj 2011r. – zdjęcia