Drugi piątkowy turniej szachów szybkich za nami!

W piątek, 5 lutego b.r. rozegrano drugi tegoroczny turniej szachów  szybkich w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 8’+3”. W gronie 21 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6,5 punktów Wiesław Banach, który wyprzedził Mirosława Sobczaka – 6 punktów oraz Szymona Banacha – 5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 19 lutego. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także: 

Wyniki II turnieju GP Dyrektora MOK – Gniezno, 2016.02.05

Klasyfikacja indywidualna po II turniejach 

Klasyfikacja drużynowa po II turniejach 

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga