Drugi turniej z cyklu GP ELPOS-PRYMUS-MOK za nami

W piątek, 24 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się drugi z siedmiu turniejów z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK. Na starcie rozgrywek stanęło 35 szkółkowiczów, a każdy z nich rozegrał 6 dwudziestominutowych partii.

Zwycięstwo w kategorii wiekowej zawodników  powyżej lat 10 odniósł Maciej Stanczewski (5 pkt.), który wyprzedził Wiktora Jędrysa (5 pkt.) i Łukasza Orczykowskiego (4,5 pkt.).  W klasyfikacji do lat 10 najlepszym okazał się Karol Stanisławski (4,5 pkt.), drugie miejsce zajął Oskar Radwański (4 pkt.), a trzecie Grzegorz Urbanek (4 pkt.). Wśród najmłodszych zawodników do lat 8 zwyciężył Adam Wiśniewski (5 pkt.), na drugim miejscu uplasował się Kamil Kula (3,5 pkt.), a na trzecim Aleksander Szalbierz (3 pkt.).

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, najlepsi – medale i nagrody.

Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Zapraszamy na następny turniej z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK, który odbędzie się w piątek, 28 kwietnia. Pierwsza runda o 17.00. Zapisy do 16.45.

Zobacz także:

Wyniki drugiego turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK

Klasyfikacja po drugim turnieju

Zdjęcia z turnieju autorstwa Krzysztofa Szeląga

Zdjęcia z turnieju  na stronie BeArt Foto