Drugi zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów również w Gnieźnie

Jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, drugi zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów odbędzie się w Gnieźnie. Podczas drugiego zjazdu rozgrywki III ligi przeprowadzone zostaną zarówno w sobotę jak i niedzielę, 22 i 23 lutego, natomiast IV ligi tylko w niedzielę, 23 lutego. Ważną nowością w stosunku do pierwszego zjazdu jest zmiana sali gry w oba dni zawodów. Znajduje się ona w WIELKOPOLSKIM SAMORZĄDOWYM CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE przy ul. Mieszka I 27, czyli w popularnym”Medyku”. Przypominamy, że podczas pierwszego zjazdu w tym obiekcie zorganizowane było wyżywienie dla uczestników rozgrywek ligowych i ich opiekunów.

Wszystkich miłośników królewskiej gry z Gniezna i okolic zapraszamy do kibicowania zespołom, występujących w rozgrywkach Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów!

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny II zjazdu Wielkopolskiej III Ligi Juniorów – Gniezno, 22-23.02.2014 r.

Komunikat organizacyjny II zjazdu Wielkopolskiej IV Ligi Juniorów – Gniezno, 23.02.2014 r.