Drużyna Chrobrego II liderem Wielkopolskiej III Ligi Seniorów!

W niedzielę, 7 stycznia b.r. odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie kolejny zjazd Wielkopolskiej III Ligi Seniorów. Występujący w jej rozgrywkach zespół Chrobrego II odniósł dwa wysokie zwycięstwa i prowadzi w ligowej tabeli.

 

W czwartej rundzie nasz zespół pokonał drużynę MUKS Wieniawa Leszno w stosunku 5-1, zaś w piątej ekipę UKS Szach Wolsztyn 6-0. W obu meczach punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński – 1, Szymon Banach – 2, Rafał Nowak – 2, Mirosław Sobczak – 2, Kamil Żurawski – 2, Zuzanna Szeląg – 2. 

Następny zjazd, w trakcie którego zostaną rozegrane dwie kolejne rundy odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia b.r. w Poznaniu. 

Zobacz także: 

Strona W III Ligi Seniorów w serwisie chessarbiter

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga