Drużyny Chrobrego rozegrały kolejne mecze w ramach Wielkopolskich Lig Seniorów

W niedzielę, 10 kwietnia b.r. rozegrano kolejne rundy Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów, w których występują drużyny gnieźnieńskiego Chrobrego.

Rywalizująca w III lidze ekipa Chrobrego II uległa w Koninie zespołowi miejscowego Smecza w stosunku 2,5-3,5, a następnie pokonała Hetmana II Konin 4-2. Punkty dla gnieźnian w obu meczach zdobyli: Szymon Banach – 2, Krzysztof Raczyński – 0,5, Rafał Nowak – 2, Piotr Grzelachowski – 0, Ryszard Kujawski – 1, Zuzanna Szeląg – 2. Natomiast w rozegranym w Gnieźnie kolejnym zjeździe IV ligi drużyny Chrobrego III i Chrobrego IV spotkały się najpierw w pojedynku derbowym. Zwycięsko wyszedł z niego zespół Chrobrego III wygrywając 3,5-2,5. Następnie Chrobry III uległ ekipie OTSz II Ostrów Wielkopolski w stosunku 1-4, i pokonał KTS II Kalisz 3-2. Chrobry IV nie sprostał drużynie GKS Gorzyce Wielkopolskie 2-3, by w kolejnej rundzie przegrać z TTSz Tęcza Turek 2-3. Dla Chrobrego III punkty zdobyli: Marek Nawrocki – 1, Kamil Żurawski – 0,5, Karol Nawrocki – 2,5, Maksymilian Łepski – 2, Ewa Zamiar – 1,5, zaś dla Chrobrego IV: Marcel Butyrowski – 0,5, Jacek Miętkiewicz – 2, Rafał Macherzyński – 2, Agata Wesołowska – 1, Wojciech Kukorowski – 0. 

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów