Dwa ważne zwycięstwa Chrobrego II w rozgrywkach Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

W zorganizowanym w niedzielę, 24 lutego w Jarocinie zjeździe Wielkopolskiej III Ligi Seniorów rozegrano dwie kolejne rundy. Występująca w niej drużyna Chrobrego II odniosła dwa ważne zwycięstwa nad zespołami będącymi w bezpośrednim sąsiedztwie w ligowej tabeli. W pierwszym meczu (runda VIII) nasza drużyna pokonała JKSz-W Jarocin 3,5-2,5, zaś w drugim (runda IX) w takim samym stosunku zwyciężyła ekipę RUKS Korona Rawbud Rawicz. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Winicjusz Fengier – 1, Szymon Banach – 1,5, Emil Wiśniewski – 1, Ireneusz Krygier – 2, Marek Nawrocki – 1,5, Zuzanna Szeląg – 0. Ostatni zjazd III ligi odbędzie się w gnieźnieńskim MOK-u w niedzielę, 10 marca.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów