Gnieźnianie zagrali we Wrześni

W sobotę, 30 marca b.r. odbył się we Wrześni 7-rundowy turniej szachów szybkich „Września CUP 2019”, w którym udział wzięło 63 zawodników, a wśród nich liczne grono reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego i Szkółki Szachowej MOK.

 

2 – Emil Wiśniewski 

4 – Tomasz Orczykowski

8 – Kamil Krasiński

9 – Anna Oszutowska

10 – Lena Frąckowiak

14 – Adam Wiśniewski

17 – Aleksandra Łukasik

18 – Paulina Kałużna

22 – Mikołaj Gubała

25 – Karol Szeszycki

29 – Łukasz Orczykowski

34 – Leon Szeszycki

42 – Michał Górecki 

44 – Ewa Szeszycka

51 – Bartosz Kubasik 

55 – Eryk Mularczyk 

Nasi juniorzy zdominowali rywalizację w poszczególnych grupach wiekowych: W klasyfikacji dziewczynek do lat 8 triumfowała Ewa Szeszycka; do lat 10 najlepszą była Anna Oszutowska przed Aleksandrą Łukasik; w grupie dziewcząt do lat 13 na pierwszym miejscu rywalizację zakończyła Lena Frąckowiak. Wśród chłopców do lat 8 najlepszym był Leon Szeszycki, który wyprzedził drugiego Michała Góreckiego; do lat 10 triumfował Adam Wiśniewski, zaś Karol Szeszycki drugi; w grupie chłopców do lat 13 Mikołaj Gubała był trzeci.

Zobacz także: 

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka