Gnieźnieńscy szachiści wyjeżdżają na rozgrywki II ligi juniorów

Gnieźnieńscy juniorzy rozpoczynają rywalizację w tegorocznych rozgrywkach II ligi juniorów.

Tym razem odbędą się one w dniach 25 lipca – 2 sierpnia w podkarpackim Iwoniczu-Zdroju. Jak już informowaliśmy (zobacz tutaj), nasza ekipa w tych prestiżowych rozgrywkach występować będzie pod nazwą Frupp Chrobry Gniezno. W stawce 36 zespołów gnieźnianie posiadają 5 numer startowy, który ustalony został na podstawie średniego rankingu drużyny. Przypomnijmy, że do I ligi juniorów awansują drużyny, które zajmą miejsca 1-3, zaś do lig wojewódzkich spadną te, które uplasują się na pozycji niższej niż 24. Trenerem i opiekunem naszej reprezentacji jest Krzysztof Chojnacki. Wszystkich kibiców zachęcamy do śledzenia i komentowania na chacie wyników rozgrywek oraz oglądania partii on-line za pośrednictwem serwisu chessarbiter oraz oficjalnej strony internetowej II ligi juniorów. O szczegółach pobytu naszej ekipy informować też będzie profil fb Chrobrego, do którego materiały przygotowywać będą Jacek Kukorowski i Agnieszka Kamińska. 

Zobacz także: 

Strona II ligi w serwisie chessarbiter

Oficjalna strona organizatora II ligi juniorów

Profil fb Chrobrego Gniezno