Grand Prix Dyrektora MOK – wyniki kolejnego turnieju blitza

W piątek, 26 lutego b.r. odbył się czwarty w tegorocznym cyklu Grand Prix Dyrektora MOK turniej szachów błyskawicznych.

 Zawody, które na starcie zgromadziły 7 uczestników, rozegrane zostały systemem kołowym na dystansie 7 podwójnych rund, tempem po 3’+2″ na zawodnika. Zwycięstwo z dorobkiem 12,5 punktów odniósł Paweł Nawrocki, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego – 11 punktów i Wiesława Banacha – 10 punktów. Zawody sędziował Wiesław  Banach. Następny „piątkowy” turniej (P 5) odbędzie się w piątek, 11 marca. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Wyniki IV turnieju szachów błyskawicznych GP Dyrektora MOK (P 3’+2″) – Gniezno, 26.02.2016 roku 

Klasyfikacja generalna po 4 turniejach