Grand Prix Dyrektora MOK – zaległości odrobione

W piątek, 27 marca b.r. odbył się zaległy turniej szachów szybkich P 8’+3″, rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2015. Na jego starcie stanęło 15 szachistów. Zwycięstwo z dorobkiem 6 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Szymona Banacha i Wiesława Banacha – obaj po 5 punktów. Zawody sędziował Szymon Banach. Następną zaplanowaną imprezą będzie turniej szachów szybkich P 8’+3″, który rozegrany zostanie w dniu 10 kwietnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki III turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 26.03.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna po III turniejach

Klasyfikacja drużynowa po III turniejach