Grand Prix P 10′ o Puchar Dyrektora MOK 2013 zakończona!

Zakończył się tegoroczny cykl Grand Prix P 10′ o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Ze względu na fatalne warunki drogowe oraz Galę Gnieźnieńskiego Sportu, w rozegranym w piątek, 6 grudnia ostatnim turnieju wzięło udział zaledwie 6 zawodników. W 5-rundowym turnieju kołowym trzech zawodników: Wiesław Banach, Emil Wiśniewski oraz Szymon Banach – z dorobkiem 4 punktów uplasowało się ex aequo na pierwszej pozycji. Wśród juniorów do lat 14 najlepsi ex aequo byli Mikołaj Poremski oraz Dawid Romański – obaj po 1 punkcie, zaś do lat 18 Szymon Banach.

 

W klasyfikacji generalnej, w której każdemu zawodnikowi – z 10 rozegranych turniejów – liczyło się 8 najlepszych dominowało trzech zawodników: pewne zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli – 125,5, który wyprzedził Szymona Banacha – 110 punktów oraz Mirosława Sobczaka – 98,5 punktów. Najlepszą kobietą cyklu była Zuzanna Szeląg, która triumfowała również w klasyfikacji juniorów do lat 14. W pozostałych grupach juniorskich zwyciężyli: do lat 8 – Aleksander Łepski; do lat 10 – Mateusz Żurawski, a do lat 18 – Szymon Banach. Wszystkie turnieje sprawnie sędziował Piotr Przybylski.

Zobacz także:

Wyniki X turnieju P 10′ MOK 2013 – 6.12.2013 r.

Końcowa klasyfikacja generalna GP P 10′ MOK 2013 r.