I Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – KOMUNIKAT

Zamieszczamy komunikat o I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, który rozegrany zostanie w Gnieźnie w sobotę, 1 marca 2014 roku. Z uwagi na to, że nie udało się nam pozyskać do przeprowadzenia turnieju nowej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie (jak sygnalizowaliśmy wcześniej) impreza odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury. Z tego względu z ubolewaniem zmuszeni jesteśmy ograniczyć liczbę uczestników do 130 osób.

W związku z powyższym prosimy o nie zwlekanie z zapisaniem się do turnieju. Zachęcamy też do w miarę szybkiego opłacenia wpisowego. To właśnie data wpłaty wpisowego decydować będzie przy ustaleniu ostatecznej liczby uczestników turnieju. Przy okazji informujemy (zwłaszcza gnieźnian), że jest możliwość uiszczenia wpisowego poprzez przekazanie gotówki bezpośrednio prezesowi Chrobrego Emilowi Wiśniewskiemu.

Każdy uczestnik otrzyma gorący posiłek oraz atrakcyjną koszulkę okolicznościową z przewiewnego materiału sportowego. Dlatego prosimy przekazywać na adres mailowy sędziego jej odpowiedniego rozmiaru (szczegóły w komunikacie). Dotyczy to także osób, które już wcześniej zgłosiły się do turnieju na stronie chessarbitra.

O wszelkich sprawach dotyczących turnieju informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na stronie facebooka: www.facebook.com/turniejszachowyzolnierzywykletych

Zobacz także:

Komunikat o I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno, sobota, 1 marca 2014 roku.