II Liga Seniorów 2013

HISTORYCZNY AWANS CHROBREGO DO I LIGI SENIORÓW!

Wielkim sukcesem zakończył się udział szachistów Chrobrego Gniezno w zorganizowanych w dniach 7-15 września b.r. w Poroninie rozgrywkach II ligi seniorów. W gronie 32 ekip z całego kraju nasz zespół uplasował się na trzecim miejscu i tym samym wywalczył awans do I ligi! W tym roku Chrobremu udało się skompletować bardzo silną drużynę, która nie zawiodła oczekiwań zarządu klubu i sympatyków gnieźnieńskich szachów. W 9 rozegranych meczach nasz zespół odniósł 6 zwycięstw, poniósł 2 porażki, a w jednym spotkaniu zanotował remis. Autorami tego historycznego sukcesu są w kolejności występowania na szachownicach: Vaidas Sakalauskas, Krzysztof Chojnacki, Jan Musiałkiewicz, Łukasz Bardeli, Paweł Musiałkiewicz oraz Jagoda Gołek. Składamy im wielkie gratulacje oraz podziękowania za wywalczony awans i godne reprezentowanie klubu w ogólnopolskich rozgrywkach. Na szczegółową relację z mistrzostw, którą obiecał przysłać Łukasz Bardeli musimy nieco poczekać.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki II ligi seniorów – Poronin, 7-15.09.2013 r.

Strona II Ligi Seniorów 2013

Zdjęcia z Poronina

Informacja w TV Gniezno

Informacja w TV Wielkopolska