II turniej z cyklu GP „Szachy na basenie” 2013 na gnieźnienskim Rynku!

Informujemy, że II turniej z cyklu Grand Prix „Szachy na basenie” 2013 rozegrany zostanie wyjątkowo w ogródku pizzerii In Centro mieszczącej się na gnieźnieńskim Rynku pod numerem 10. Termin rozegrania zawodów (18 maja 2013 r.) oraz wszystkie inne punkty regulaminu pozostają bez zmian. Zmiana miejsca rozegrania turnieju odbywa się na prośbę Urzędu Miasta Gniezna i związana jest z promocją gnieźnieńskich klubów i stowarzyszeń sportowych, która będzie miała miejsce właśnie na Rynku w sobotę, 18 maja. Zapraszamy do wcześniejszego zapisywania się do turnieju i liczymy na dużą frekwencję!

Przypominamy, że w soboty miejsca parkingowe w obrębie Rynku i starego miasta są bezpłatne. Bezpośrednio po zakończonym turnieju będzie możliwość zagrania towarzyskich partii blitza oraz obejrzenia bezpośredniej transmisji z hitu piłkarskiego sezonu w Polsce, meczu Legia – Lech.

Zobacz także:

Strona II turnieju GP „Szachy na basenie” – 18.05.2013 r.