Imprezy towarzyszące „Turniejowi Prezydenckiemu” – zaproszenie

Zarząd LKS Chrobry Gniezno pragnie zaprosić wszystkich miłośników królewskiej gry na XLVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w niedzielę, 22 maja oraz na imprezy mu towarzyszące. Oto ramowy ich program:

 

– piątek, 20 maja – turniej szachów błyskawicznych P 5′ w ramach GP Dyrektora MOK z udziałem 5 szachistów z litewskiego miasta partnerskiego Radviliskis. Początek jak zwykle od 17.45.

zobacz więcej

– sobota, 21 maja – oficjalny mecz pomiędzy szachistami Gniezna i Radviliskis o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna z okazji Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w godzinach 10.00-12.00. Rozegrane zostaną dwie rundy (tzw. mecz i rewanż) tempem P 25′ na pięciu szachownicach (3 seniorów, junior, kobieta). 

Uwaga: planowany w tym terminie czwórmecz pomiędzy szachistami z Esztergom, Radviliskis, Poznania i Gniezna nie odbędzie się z uwagi na fakt, iż do skutku nie dojdzie przyjazd gości z węgierskiego Esztergom. Z tego powodu też odwołany zostaje sobotni „Kukor Cup”, organizowany przez Jacka Kukorowskiego. 

– sobota, 21 maja w godz. 14.00-19.00 – w imieniu organizatora Krzysztofa Rozumka zapraszamy na „Turniej wiosenny w Stęszewie”, który rozegrany zostanie osobno dla seniorów i juniorów. Z uwagi na to, że w turnieju tym udział wezmą nasi goście z Radviliskis, zachęcamy członków naszego klubu do uczestnictwa w nim. 

„Wiosenny turniej w Stęszewie” 

„Wiosenny turniej w Stęszewie” – juniorzy