Indywidualne mistrzostwa II LO zdominowane przez zawodników Chrobrego

Zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego zdominowali rywalizację w rozegranych w czwartek, 19 grudnia b.r. w murach II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie indywidualnych mistrzostwach tej szkoły.

W stawce 10 zawodników znalazło się aż 6 naszych juniorów, z których 5 uplasowało się „w czubie” tabeli turniejowej. W 9-rundowym turnieju P 15′ – zorganizowanym przez znanego propagatora królewskiej gry, nauczyciela II LO Krzysztofa Kamińskiego – Chrobrzacy uplasowali się na następujących pozycjach: 1 Szymon Banach – 8,5 punktów, 2 Marek Nawrocki – 8 punktów, 3 – Wojciech Frankowski – 7,5 punktów, 4 Kamil Krasiński – 5 punktów, 5 Szymon Dopierała – 4 punkty, 10 Michał Przyjemski – 1 punkt.

 

 

Zobacz także:

Relację z mistrzostw II LO – Gniezno, 19.12.2013.