Informacja dla uczestników szkółki szachowej MOK oraz ich rodziców

Ze względu na konieczność ustalenia składów I oraz II zespołu juniorów Chrobrego (wraz z rezerwowymi) na zbliżające się rozgrywki III i IV ligi juniorów prosimy wszystkich uczestników szkółki szachowej MOK (w grupie wtorkowej i czwartkowej) zainteresowanych rywalizacją o miejsce w składzie o udział w styczniowych zajęciach.

W ich trakcie rozgrywane są od bieżącego tygodnia partie kwalifikacyjne (P 30′ na zapis), których wyniki stanowić będą dla zarządu Chrobrego jedną z głównych przesłanek przy ustalaniu składów na wspomniane rozgrywki ligowe.

 

Wyniki rozegranych w bieżącym tygodniu partii:

Grupa wtorkowa (średniozaawansowana):

Barbara Wiśniewska – Aleksandra Hubert 0-1

Dorota Doberschütz – Krystian Obara 1-0

Alan Kajdaniak – Mikołaj Poremski 0,5 – 0,5

 

Grupa czwartkowa (zaawansowana):

Karol Nawrocki – Piotr Kamiński  1-0

Szymon Dopierała – Marek Nawrocki 1-0

Zuzanna Szeląg – Jakub Pogodziński 0-1

Igor Ryczkowski – Antek Kamiński 0-1

Przez pierwszą godzinę zajęć rozgrywane są partie kwalifikacyjne, zaś w drugiej ich analiza z instruktorem przy szachownicy demonstracyjnej. Uczestnicy otrzymują kopie zapisu rozegranych partii.

Jednocześnie informujemy, że na początku przyszłotygodniowych zajęć (10 i 12 stycznia) nastąpi zebranie składek za uczestnictwo w zajęciach przez panią księgową Miejskiego Ośrodka Kultury. Prosimy o dokonanie wpłat podczas zajęć w tych dniach.