Ważna informacja o I Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora GOSiR

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w I Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (11-15 sierpnia b.r.), które nie zdecydowały się jeszcze na zgłoszenie do udziału w organizowanej przez imprezie pragniemy poinformować, że rezygnujemy z pobierania podwyższonego wpisowego przewidzianego dla osób zgłaszających się po 31 lipca b.r.

Innymi słowy, zapisy do turnieju nadal przesyłać można drogą elektroniczną bądź zgłaszać bezpośrednio przed jego rozpoczęciem, zaś wysokość wpisowego nie ulega podwyższeniu. Niestety, osobom które zapiszą się do turnieju w tygodniu jego rozpoczęcia (czyli w dniach 6-11 sierpnia) nie jesteśmy w stanie zapewnić okolicznościowych koszulek turniejowych ze względu na konieczność ich wcześniejszego zamówienia.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich niezdecydowanych miłośników królewskiej gry do udziału w naszym turnieju. Dysponujemy wolnymi miejscami w hotelu „Lech” znajdującym się na terenie GOSiR-u. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem znajdującym się na naszej stronie internetowej www.lkschrobry.gniezno.pl

Zarząd LKS Chrobry Gniezno