Informacja o PMWJ strefa wschodnia – Konin 21-22 kwietnia 2012 r.

Zarząd LKS Chrobry Gniezno przypomina o zbliżających się Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, które rozegrane zostaną już za tydzień w Koninie. Jednocześnie informujemy, że juniorzy wyjeżdżają na konińskie mistrzostwa we własnym zakresie, tzn. transport oraz opiekę podczas trwania zawodów zapewniają rodzice. Klub ze swej strony pokrywa każdemu zawodnikowi Chrobrego koszty wpisowego w wysokości 15 zł.

Prosimy juniorów o wpisywanie się do poszczególnych grup wiekowych. Można to uczynić do 18 kwietnia b.r. na oficjalnej stronie mistrzostw lub mailowo u sędziego zawodów p. Krzysztofa Szadkowskiego kris2581@gazeta.pl

Zwracamy uwagę, że grupy najmłodsze C9, D9, czyli dzieci urodzone w 2003 i młodsze oraz biorący udział w mistrzostwach przedszkolaków (roczniki 2005 i młodsze) rywalizują w ciągu jednego dnia, tj. w sobotę 21 kwietnia. Mistrzostwa w pozostałych grupach rozgrywane są w ciągu dwu dni, czyli w sobotę i niedzielę 21-22 kwietnia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie mistrzostw.

Zobacz także:

Oficjalna strona PMWJ Konin 21-22.04.2012 r.