Informacja o spotkaniu wigilijno-noworocznym oraz towarzyszącym mu turnieju GP 100-lecia GKSz

Informujemy, że w najbliższy piątek, 16 grudnia o godzinie 17.00 w Starym ratuszu przy gnieźnieńskim deptaku odbędzie się spotkanie wigilijno-noworoczne, na które zapraszamy członków naszego klubu, uczestników Szkółki Szachowej MOK, ich rodziców oraz miłośników królewskiej gry z Pierwszej Stolicy.

Poczęstunek podczas spotkania zorganizowany będzie na zasadzie „składkowej”. Wszystkie osoby, które chciałby się w jakikolwiek sposób włączyć w jego zorganizowanie proszone są o kontakt z panią Darią, która podjęła się koordynacji przygotowań do spotkania. mail: da_ria1987@interia.pl lub 781 286 482.

O godzinie 18.00 również w Starym Ratuszu planowany jest ostatni turniej w ramach Grand Prix 100-lecia GKSz. Zapraszamy do wcześniejszego zapisywania się do turnieju (w celu oszacowania liczby uczestników i przygotowania sprzętu).

Poniżej link turniejowy oraz najważniejsze informacje turniejowe

Link turniejowy

Grand Prix Stulecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów
Miejsce gry: Stary Ratusz ul. Rzeźnicka w Gnieźnie
Tempo : 7’ + 3”
System rozgrywek : Szwajcarski – 7 rund

Sędzia – Mirosław Sobczak
Wpisowe i prawo gry w zawodach: udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny.
Prawo gry mają wszyscy zawodnicy LKS Chrobry Gniezno oraz mieszkańcy Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego.

Zapisy do godziny 17:30
I runda o godzinie 18:00
Po godzinie 18:00 możliwość gry od II rundy