INFORMACJA O SPOTKANIU WIGILIJNO-NOWOROCZNYM

Zarząd LKS Chrobry Gniezno pragnie poinformować, że tradycyjne spotkanie wigilijno-noworoczne odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w piątek, 22 grudnia b.r. o godzinie 17.30. Zapraszamy wszystkich członków naszego klubu oraz Rodziców naszych juniorów do udziału w nim.

Spotkaniu towarzyszyć będą podsumowania występów naszych zawodników na szachowych arenach w 2017 roku, a zwłaszcza wręczenie nagród w tegorocznej edycji turniejów Grand Prix Dyrektora MOK.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie tego zamiaru do dnia 20 grudnia u Emila Wiśniewskiego (tel. 501 779 633; mco@interia.pl) lub Wioletty Bakaj (tel. 602 344 517; wiolcia.b@wp.pl). Ze wskazanymi osobami można uzgodnić sposób włączenia się w organizację spotkania oraz formę wsparcia materialnego.

Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się w auli MOK-u Towarzyski Turniej Gwiazdkowy rozgrywany tempem 3’+2’’ na dystansie 9 rund.